.

.

вендунид обични панталони за жени Жени Обични Цврсти Памучни Ленени Панталони Панталони Со Копчиња Лабави Широки Панталони За Нозе Црни

вендунид обични панталони за жени Жени Обични Цврсти Памучни Ленени Панталони Панталони Со Копчиња Лабави Широки Панталони За

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Соединетите Држави (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL); Сад (3 XL) = Кина (5 XL)Големина : S Половината : 68-72см/26,77-28,34" КОЛК : 96см/37,80" ДОЛЖИНА : 97см/38,19" . Големина : М Половината : 72-76см/28,34-29,92" Колк : 100см/39,37 "Должина : 98см/38,58". Големина : Л Половината : 76-80см/29,92-31,49" Колк : 104см/40,94 "Должина : 99см/38,98". Големина : XL Половината : 80-84cm/31.49-33.07" Колк : 108cm/42.52 "Должина : 100cm/39.37" . Големина : XXL Половината : 84-88cm/33.07-34.64" Колк : 112cm/44.09 "Должина : 101cm/39.76" . Големина : XXXL Половината : 88-92cm/34.64-36.22" Колк : 116cm/45.67" Должина : 102cm/40.16" Жените Повик Цврст Памук Лен Панталони Копче Лабава Широк Нога Панталони ве Молиме проверете на. обични панталони за жени, карго панталони. Нашата страст помага-дали луѓето прават повеќе. Ние сме посветени на дизајнирање облека што одговара на вашето тело, овозможувајќи ви слободно да се движите низ животот. Ние ви помагаме да ги бркате работите што ви носат радост и смеа. Работите што ве прават бестрашни и се надеваме затоа што вашата страст е она што ве прави уникатни. И она што те движи, не трогнува.

Главните карактеристики

Избор на клиент