.

.

Летен Штеден Резервоар Блузи Плус Големина За Жени Американско Знаме Маица Со Кратки Ракави Со Краток Ракав За Печатење На Денот На Независноста Опуштена Маичка 4 ?

Летен Штеден Резервоар Блузи Плус Големина За Жени Американско Знаме Маица Со Кратки Ракави Со Краток Ракав За Печатење На Денот

DEN 255.84

Пристапност
Во достапна форма

Cteegc Летни Заштеди Клиренс Резервоар Блузи Плус Големина За Жени Американско Знаме V-Вратот Краток Ракав Маица Денот На Независноста Печатење Релаксирана Маичка 4-Ти Јули американски знаме резервоарот блузи-кој потресените изглед црвено - бели ленти, и сина покриена со бели ѕвезди на знамето на сад. Овој резервоар ќе ве натера да се чувствувате кул дури и на жешките фестивалски горештини. Спортувајте го уникатниот резервоар без ракави без печатење за да го доведете вашето уникатно јас во првите редови и да предизвикате едночасовни разговори! Големина : С - - - Големина. : -Small-US : 4-UK : 8-EU : 34-Bust : 93cm/36.61"-Length : 64cm/25.20"-Sleeve : 18.5 cm/7.28"-Shoulder : 39cm/15.35"-Size : M-Size. : Medium-US : 6-UK : 10-EU : 36-Bust : 98cm/38.58"-Length : 66cm/25.98"-Sleeve : 19.1 cm/7.52"-Shoulder : 40cm/15.75"-Size : L-Size. : Large-US : 8-UK : 12-EU : 38-Bust : 104cm/40.94"-Length : 68cm/26.77"-Sleeve : 19.7 cm/7.76"-Shoulder : 41cm/16.14"-Size : XL-Size. : X-Large-US : 10-UK : 14-EU : 40-Bust : 109cm/42.91"-Length : 70cm/27.56"-Sleeve : 20.3 cm/7.99"-Shoulder : 42.5 cm/16.73"-Size : XXL-Size. : XX-Large-US : 12-UK : 16-EU : 42-Bust : 116cm/45.67"-Length : 72cm/28.35"-Sleeve : 20.9 cm/8.23"-Shoulder : 44cm/17.32"-. Материјал : Изработен од висококвалитетен полиестер, лесен мек и удобен. Карактеристика : женски блузи,резервоар за жени,летни врвови за жени,блузи за жени,женски летни врвови,женски резервоари,тенковски врвови за жени,ладни врвови за рамо за жени,женска блуза,црн тенк топ жени,дамски блузи и блузи,блузи за жени секојдневно лето,женски врвови и блузи,женски врвови лето,резервоари за жени,женски летни врвови,женски лабаво вклопување,женски маици лабаво вклопување. Натпревар : Лесно спарете го со шорцеви, фармерки, хеланки, здолништа за секојдневен секојдневен изглед. Лизгајте во неа за неколку секунди со малку напор за да останете удобни и да изгледате одлично. Совршен за сите сезони. Повод : овој обичен врв за туника погоден за секојдневно носење, секојдневно, канцеларија, на отворено, шопинг, клуб, кампус, одмор, забава, секојдневно на отворено итн. Забелешка : Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини пред Да Ја Купите.

Главните карактеристики

Избор на клиент