.

.

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Оваа просторија е во фаза на графичка графичка уметност Греј, врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од ennенифер МекКулили

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Оваа просторија е во фаза на графичка графичка уметност Греј, врамена уметничка печатена wallидна уметност,

DEN 3461.76

Пристапност
Во достапна форма

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 12 x 1,5 x 12 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 12 x 1,5 x 12 големи : 17 x 1,5 x 17 преголеми : 24 x 1,5 x 24. Уметнички дела се однесуваат на : машина; Градба; Булдожер; Возило, фраза. Дизајн од ennенифер МекКули.

Главните карактеристики

Избор на клиент