.

.

Кампување авантуристички декор на просторијата за дивина - мечка од картон

Кампување авантуристички декор на просторијата за дивина - мечка од картон

DEN 959.84

Пристапност
Во достапна форма

Вклучува (1) стенд на картон. Мерки во висина 5 'во висина. Додадете прибор за јадење, фаворити, додатоци или пакет за партиски комплети за да ја завршите вашата летна роденденска забава. Ајде да одиме во кампување, високи 5 ' : Вклучува стенд-ап. Овој производ е изработен од картон.

Главните карактеристики

Избор на клиент