.

.

Детето на моето дете на Картер, без ракави фустан без ракави, месеци - месеци

Детето на моето дете на Картер, без ракави фустан без ракави, месеци - месеци

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Нови стилови, иста голема вредност. Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му верувате од Картер. Запознајте го нејзиниот нов фаворит за деновите на облекување. Има многу да се сака во врска со овој симпатичен фустан од моето дете на Картер. Изработено е со мека, дишечка памучна маичка за удобно чувство, симпатични ракави за треперење и слатко печатење. Ура за лесни едноделни облеки! 55% постелнина, 45% памук. Флетер ракави. Печатење на сите. Вклучува посебен капак на пелена. Затворање на задниот дел. Машина за перење. Увезени.

Главните карактеристики

Избор на клиент