.

.

Wrangler Big & Thall Men Denim Carpenter Short

Wrangler Big & Thall Men Denim Carpenter Short

DEN 319.68

Пристапност
Во достапна форма

Скратено столар на столар на мажите од Вранглер Класичен столар Краток е изграден со трајни материјали изградени за долготрајна удобност и заштита за време на секојдневната активност. Ова удобно кратко седи на природниот половината и има опуштено седиште и бутот. Голем и висок тексас столар на машката Вранглер Кратко Овој класичен столар е изграден со трајни материјали изградени за долготрајна удобност. Исечете за поголеми и повисоки мажи, ова кратки има обични џебови и јамка на чекан. Оваа функционална алатка кратка седи на природната половината и има опуштено вклопување низ седиштето и бутот за дополнителна удобност.

Главните карактеристики

Избор на клиент