.

.

& S производи Hotешка пиперка RTU Нема топено тесто за тесто од диви птици, лог на ЛБ, свежо

& S производи Hotешка пиперка RTU Нема топено тесто за тесто од диви птици, лог на ЛБ, свежо

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

C&S производи со топла пиперка, подготвено за употреба на 1 фунти, патеки за тесто од диви птици, ќе привлече "подобра " разновидност на диви птици на вашите фидери. Овој дневник е подготвен да се храни, без топење, без отпад од диви птици. Оваа формулација обезбедува одличен извор на висока енергија на вашите диви птици и привлекува птици кои вообичаено не доаѓаат кај фидерите. Состојбата е нова, свежа. Производите за C&S подготвени за употреба на дневници за употреба се направени со најпродавана продажба на топла пиперка без мелење тесто. Големина : 1 lb. (16 мл.) Дневник. Состојба : Ново, свежо. Привлекува голема разновидност на птици за јадење на вашиот бифе на птици. Прави одличен додаток на вклучена птица во задниот двор. Одлично за пробајте Suet за прв пат или тестирање на нова локација за хранење. Погодно, подготвено за употреба, без топење, без формулација на отпад за "" "во текот на целата година" "" хранење на диви птици. Лесен за употреба и виси за моментално хранење.

Главните карактеристики

Избор на клиент