.

.

Диви Деца Микрофибер Стандардна Навлака За Перници За Момчиња и Девојчиња

Диви Деца Микрофибер Стандардна Навлака За Перници За Момчиња и Девојчиња

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Слатките соништа се ветре кога вашето малечко е стуткано со главата потпрена На Нашата Футрола За Перница Од Микрофибер од Дива Кожа! Куќиштето За Перница Од Микрофибер е направено од супер мека ткаенина од микрофибер, што го прави совршено за пријатни гушкања. Овој лесен материјал го прави доволно дише за жешките летни ноќи, додека го одржува вашето дете убаво и топло во постудените месеци. Секоја Футрола За Перница Од Микрофибер има живописни, разиграни дизајни кои се координираат со друг декор на собата во дивината. Од утешители, до чаршафи, до коцки за складирање, вашето дете ќе сака да гледа како нивните омилени дизајни се појавуваат низ нивната соба. Олово, бпа и фталат-бесплатно. Вклучува : една перница. Мери 20 х 30 инчи. 100% Микрофибер Полиестер. Машинско перење на ладен, нежен циклус. Користете само белило без хлор кога е потребно. Падне сува топло. Измијте пред употреба. Координира со други диви Опрема.

Главните карактеристики

Избор на клиент