.

.

Јакима мамка рамна риба, x4

Јакима мамка рамна риба, x4

DEN 208.64

Пристапност
Во достапна форма

Оваа мамка со рамна риба има завршна пастрмка и панфис. Тие имаат приклучок за мамење со висока акција и мулти-специфичен дизајн. Тие произведуваат неодоливо дејство на тролање со кружна кука за високи свиоци. Јакима мамка рамна риба, x4 : пастрмка, челична глава и димензии на волја. Приклучок за мамење со висока акција. Дизајн на повеќе видови. Произведува неодолива акција за тролање. Крајно свиткување на високиот кука. Достапно во 6 големини F7-T4 и 50 бои. Достапно со стандардна опција за кука и единечна кука. F7 е достапен со опција за кука со 2-банда. 3-банда со високи врски достапни на димензии на x4-T4. Опцијата за кука со 4 банга е достапна со големини U20-T4.

Главните карактеристики

Избор на клиент