.

.

Чудо јакна од меур на нација

Чудо јакна од меур на нација

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Вашето малечко ќе ги сака шарените детали и секојдневната удобност на јакната на меурчињата на овие момчиња. Децата заслужуваат облека што е забавно да се носи, направена да трае и да го слави своето немилосрдно чувство за чудо. Затоа Wonder Nation нуди опции без напор на облека и трајни, симпатични стилови за деца во движење. Худ наречен со руно. Затворање на велкро и патент. Подготвено за топлина. Џебови од страничен влез. Детали за контрастни панели. 100% полиестер. Затворете ги сите патенти, кука и лента за јамка пред да се измие, машината за миење ладно, само белило на не-хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, ниско железо. Направено во Кина.

Главните карактеристики

Избор на клиент