.

.

Чичек К?Рал Светлината Допира Тивко Платно Уметност

Чичек К?Рал Светлината Допира Тивко Платно Уметност

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, Заштитен Знак Ликовната Уметност прави професионално рачно изработена, подготвена да обеси ѕиден декор на кој ќе му се восхитуваат во годините што доаѓаат!ВАЖНО : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи. Закон за трговска марка и енергично ќе се брани. Резултатот е широко прифаќање На Гикли од галерии, музеи и приватни колекционери. Чичек К?Рал "Светлината Допира Тивко" Платно Уметност. Со асортиман на големини и стилови како Што се Врамени, Сплетени Врамени, Панел, Алуминиум, Дрвено Платно или други медиуми, нашата уметност сигурно ќе донесе возбуда во која било област од вашиот дом. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува без рамка презентација на готовата слика. Галерија заврши е метод на истегнување на платно на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Достижната извонредност што ја овозможува графиката На Гикли ја прави репродукцијата практично неразлична од оригиналното парче. Ние обезбедуваме изобилство на уметнички теми кои се движат од фасцинантни апстракти до пејзажи што го одземаат здивот. Гикли (џи-клеј) е напреден процес на печатење за создавање висококвалитетни репродукции на ликовна уметност. Трговска Марка Ликовната Уметност е регистрирана трговска марка заштитена со .

Главните карактеристики

Избор на клиент