.

.

Машка Атлетска Облека Со Качулка Од Руно Ханес

Машка Атлетска Облека Со Качулка Од Руно Ханес

DEN 623.84

Пристапност
Во достапна форма

Ажурирајте ја вашата гардероба со колекцијата Ханес 1901. Оваа Атлетска Наметка Од Руно Со Качулка е совршена мешавина на удобност и стил. Изработена од најмеката мешавина од руно од памук/полиестер, оваа наметка нуди пространо вклопување за крајна удобност. Со прилагодлив појас за прилагодување на совршеното вклопување и два корисни предни џебови, оваа наметка е неопходна. Пријатно памучно/полиестерско четкано назад руно; Два предни џебови за лепенки; ремен за Прилагодување на ткаенината; Качулка; една Големина најмногу одговара.

Главните карактеристики

Избор на клиент