.

.

Компатибилен Со Macbook Air Телефон Случај, Бохо-Виножито-Silетски Случај Силиконски Заштитни За Тинејџерка Девојка Момче Случај За Macbook Air A1370

Компатибилен Со Macbook Air Телефон Случај, Бохо-Виножито-Silетски Случај Силиконски Заштитни За Тинејџерка Девојка Момче Случај

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Воведување на нашата висококвалитетна пластична кутија дизајнирана специјално за Вашиот Уред. Неговиот тенок и лесен дизајн гарантира дека Вашата Macbook останува пренослива и лесна за носење. Со заштита од 360°, овој случај го штити вашиот уред од гребнатини, гребнатини и прашина во тастатурата. Четирите гумени стапала ја одржуваат вашата тетратка стабилна и безбедна додека дното на лушпата е шупливо, специјално дизајнирано за термичка обработка за да се постигне подобра вентилација и дисипација на топлина. Силната карактеристика против отпечатоци гарантира дека вашиот уред останува чист и сјаен.Нашиот случај доаѓа во различни модерни бои и дезени. Единствената технологија за печатење процеси што се користи гарантира дека добро печатените обрасци се мазни и меки на допир, давајќи му на вашиот уред богата и свилено-мазна завршница. Куќиштето со тврда обвивка со гумена маслена боја не само што додава на стилскиот дизајн, туку и гарантира дека вашиот уред е добро заштитен.Инсталирањето и отстранувањето на овој случај се лесни благодарение на неговиот дводелен дизајн, што го олеснува ставањето и полетувањето, особено во безбедноста на аеродромот. Со прецизно сечење, можете лесно да ги користите сите порти, светла и копчиња без да го отстраните куќиштето. Можете лесно да ги вклучите полначот, кабелот или слушалките.Нашиот професионален сервисен тим е посветен на обезбедување на вашето целосно задоволство. Ако имате било какви проблеми со нашиот производ, не двоумете се да не контактирате. Компатибилен Со Macbook Air 11.6 Инчен A1370 Телефон Случај, Бохо-Виножито -ainетски-79 Случај Силиконски Заштитни За Тинејџерка Момче Случај За Macbook Воздух 11.6 Инчен A1370.

Главните карактеристики

Избор на клиент