.

.

Спинрит Флорални

Спинрит Флорални

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Цветни-ПРЕДИВО ВЕК Колектн Карон Колекција Век 12оз-Цветни оваа топка од меко предиво од 4 слоја може да направи мало бебе авганистанско или асвотер/ансамбл за чизми! Тежина категорија : 4.Содржина : 100% акрилик. Putup : 12oz/340g, 595yd/544m. Мерач : 16st x 20r = 4in/10cm на sizeus8/5mm игли за плетење. Предложена кука За капчиња H8/5,5 мм. боја многу : се обидуваме, Но не сме секогаш во можност да одговараме на многу бои. Машинско перење топло, сушење на ниско ниво, не белење, не пеглање, немојсуво чистење. Увезени.

Главните карактеристики

Избор на клиент