.

.

Безжични Винил Мини Ролетни

Безжични Винил Мини Ролетни

DEN 687.84

Пристапност
Во достапна форма

Неговата безжична функција во комбинација со неговите карактеристики отпорни на искривување и отпорни на влага ги прават нашите мини ролетни ниско одржување и долготрајни. КОНТРОЛА НА СВЕТЛИНАТА : Префрлете се помеѓу филтрирање на светлината и затемнување на просторијата со ротирање на стапчето за отворање и затворање на летвите. Неговата цврста шина на дното и соодветната шина за глава обезбедуваат издржливост и приватност потребни за вашата бања. Потребна е минимум длабочина од 1 инчи за внатрешна монтажа или 2,5 инчи за рамна внатрешна монтажа. Изберете помеѓу филтрирање на светлина и затемнување на просторијата, сето тоа истовремено обезбедувајќи ја потребната удобност и приватност. Нашите мини ролетни Се Сертифицирани Најдобро За Деца со функција за затемнување за да го направат нашиот производ совршен избор за вашата детска соба. Потребна е минимална длабочина од 2 инчи за внатрешна монтажа или 3 инчи за рамна внатрешна монтажа. Производ каде што не мора да го жртвувате стилот за заштеда, нашите винилни ролетни доаѓаат во популарни бои за завршница со текстура слична на дрво, што ви овозможува лесно да го пронајдете совршениот третман на прозорците.Достапни се бесплатни примероци во боја.Ние Сме Тука да Ни Помогнеме Директно во 866-999-6188 или да ни испратиме е-пошта за поддршка@ нашите часови се од 8 часот наутро-5 часот ПОПЛАДНЕ. Наменет ЗА ВНАТРЕШНА МОНТАЖА или НАДВОРЕШНА МОНТАЖА. Безжичната карактеристика ви овозможува лесно да ги кревате и спуштате нијансите на прозорецот за да ја добиете саканата приватност додека дозволувате воздухот да се филерира.Безжични 2-инчни Винилни Мини Ролетни Винил Мини Ролетни со безжична карактеристика и издржлив дизајн, решение За Едноставен Достапен слепило полесен начин за купување ролетни Преку Интернет Гаранција За Успех На проектот Чикологија, ние обезбедуваме 12-месечна гаранција заедно со нашата посветена поддршка за клиентите, не правиме компромис помеѓу стилот и достапноста, веруваме дека стилот не мора да има тешка цена.

Главните карактеристики

Избор на клиент