.

.

Фал Манекен Шапка Дисплеј Доживотно Бела Пена Манекен

Фал Манекен Шапка Дисплеј Доживотно Бела Пена Манекен

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Опис : Перики или капи лесно може да се закачат на главата со помош на стабилниот дизајн на основата.Со прекрасен дизајн на изглед, производот е одличен за стилизирање перики.Изработен од висококвалитетен материјал од пена, тој е издржлив и лесен.Должината на производот е 14см, ширината е 17,5 см, висината е 38cm.It погоден е за прикажување шалови, капи, перики, накит или слушалки.Име на предметот : Материјал За Глава На Кукла : Пена : 36,35смх23смх20, 65см/14, 31инкс9, 06инх8, 13набелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 Х Манекен Главата Перики или капи лесно може да се закачат на главата со помош на стабилниот дизајн на основата. Со прекрасен дизајн на изглед, производот е одличен за стилизирање перики. Изработен од висококвалитетен материјал од пена, тој е издржлив и лесен. Должината на производот е 14см, ширината е 17,5 см, висината е 38см. Таа е погодна за прикажување на шалови, капи, перики, накит или слушалки.

Главните карактеристики

Избор на клиент