.

.

Монтирање На Пренос За Хјундаи Санта Фе

Монтирање На Пренос За Хјундаи Санта Фе

DEN 751.04

Пристапност
Во достапна форма

Одговара на следниве возила : fitnote : 4 WDHyundai Санта Fe2001 (подмодел : GL, GL, LX) 2.7 L2002 (подмодел : GLS, LX) 2.7 L2003 GLS 2.7 L2004 GLS 2.7 L2005 GLS 2.7 L2006 GLS 2.7 LDEA OE ЗАМЕНА ПРЕНОС MOUNTSDEA е ое замена пренос монтирањата даваат супериорна поддршка И Максимално намалување На Бучавата За безбедно И удобно возење. Основана во 1981 ГОДИНА, ДЕА е производител на автомобилски резервни пазари специјализиран за монтирање на моторот, менувачот и вртежниот момент.Направени според точните спецификации НА ОЕ од дизајн до производство опфаќа широк спектар на изработки и модели на возила конструирани со врвни материјали за трајна функционалност инсталација БЕЗ проблеми ДЕА А6198 Монтажа За Пренос За Хјундаи санта Фе.

Главните карактеристики

Избор на клиент