.

.

Хадсон Бебе Новороденче Момче Памучни Боди без Ракави 5пк, Морски Капетан, 6 Месеци

Хадсон Бебе Новороденче Момче Памучни Боди без Ракави 5пк, Морски Капетан, 6 Месеци

DEN 256.00

Пристапност
Во достапна форма

Хадсон Бебешки боди без ракави се суштински дел од гардеробата на бебето. Нашите боди имаат симпатични отпечатоци, везови, ленти и цврсти материи и обезбедуваат удобен основен слој кој е одличен за спарување со панталони, шорцеви, па дури и носење под облека. Нашите боди се удобни и пријатни за целодневно, секојдневно носење за вашето малечко. Хадсон Бебе Новороденче Момче Памучни Боди без Ракави 5pk, Морски Капетан е одличен детски најважен комплет за вашето малечко. Комплетот вклучува координирање на боди без ракави. Направено со 100% памук. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност.

Главните карактеристики

Избор на клиент