.

.

Корвета Месечен Квадратен Ѕиден Календар Со Фолија Со Печат На Платон, Автомобил За Моторни Мускули На Шевролет

Корвета Месечен Квадратен Ѕиден Календар Со Фолија Со Печат На Платон, Автомобил За Моторни Мускули На Шевролет

DEN 287.84

Пристапност
Во достапна форма

Без разлика дали возите купе Или кабриолет, управувате со уметничко дело. Овој пргав автомобил, со своите елегантни дизајни и робустен мотор, е крал на патот. Овој елегантен календар е идеален за секој љубител на Корвета. Овој календар има специјален третман со печат од фолија на капакот.

Главните карактеристики

Избор на клиент