.

.

Хадсон Бебе Новороденче И Дете Вода Чевли За Спорт, Јога, Плажа И На Отворено, Сини Китови, Дете

Хадсон Бебе Новороденче И Дете Вода Чевли За Спорт, Јога, Плажа И На Отворено, Сини Китови, Дете

DEN 255.84

Пристапност
Во достапна форма

Хадсон Бејби дизајнираше удобни водени чевли за бебиња, мали деца, деца, мажи и жени. Нашите водени чевли ги имаат најдобрите дизајни и бои на пазарот. Направени со висококвалитетни материјали, нашите водени чевли се удобни, дишат и флексибилни за вашите стапала. Со нашите материјали за истегнување ткаенина, нашите чевли лесно се ставаат и соблекуваат и спречуваат триење. Нашите водени чевли се оптимални за обука за јога, плажа, пливање, базен, тренинг со тегови, будење-качување, едрење, пловење, кајакарење, сурфање на ветер, возење велосипед, џогирање, пешачење, риболов, одбојка на плажа, градинарство, тревник, миење автомобили и возење. Хадсон Бебе Новороденче И Мало Дете Водени Чевли За Спорт, Јога, Плажа и На Отворено, Сините Китови се совршени колекции на чевли за вода поставени за целото семејство. Удобни водени чевли направени со дише и мазни ткаенини. Растегливиот горен материјал дава чувство на чорапи што е флексибилно и удобно. Погодно за ставање и полетување. Мазниот дизајн на вратот спречува триење. Висококвалитетниот гумен ѓон ги штити стапалата од остри предмети при носење на отворено. Оптимално за обука за јога, плажа, пливање, базен, тренинг со тегови, будење-качување, едрење, пловење, кајакарење, сурфање на ветер, возење велосипед, џогирање, пешачење, риболов, одбојка на плажа, градинарство, тревник, миење автомобили и возење. Достапно во сите големини - бебе, мало дете, деца, жени и мажи.

Главните карактеристики

Избор на клиент