.

.

Замрзнете Јасна Магнетна Слика с 8. 2. 3. - Џебови за Фотографии За Метален Фрижидер, Шкафчиња И Ормари За Датотеки

Замрзнете Јасна Магнетна Слика с 8. 2. 3. - Џебови за Фотографии За Метален Фрижидер, Шкафчиња И Ормари За Датотеки

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на достапност.Ветуваме дека нема да зажалите што го купивте.Овој Комплет Со Врвна Вредност Вклучува : Замрзнете Јасни Магнетни Џебови 12 Пакувања (2) 8,5 х (10) 2,5 х 3,5 Одличен начин за прикажување на вашите фотографии врата на фрижидерот, метални канцелариски датотеки и училишни шкафчиња.Целосен магнетски грб-стапчиња "ОТПОРНИ НА СЛЕМ" како лепак на повеќето метални површини.Лесно за вметнување фотографии-еднократно-нема Да испаднат како с.Совршен подарок за баби и дедовци, семејство и пријатели - Изработен со најквалитетни материјали. Замрзнете Јасна Магнетна Слика с 12 Пакет (2) 8,5 х (10) 2,5 х 3,5 - Фото Џебови За Метален Фрижидер, Шкафчиња И Кабинети за Датотеки.

Главните карактеристики

Избор на клиент