.

.

Инлифе Женски Кошули Дозвола, Женски Повик Круг Вратот Пуловер Плус Големина Долги Ракави Печатени Лабава Кошула Блузи

Инлифе Женски Кошули Дозвола, Женски Повик Круг Вратот Пуловер Плус Големина Долги Ракави Печатени Лабава Кошула Блузи

DEN 356.80

Пристапност
Во достапна форма

Женски Обичен Тркалезен Врат Со Долг Ракав Отпечатена Лабава Кошула Блуза Блуза Карактеристики : Карактеристики : Обични Врвови,долг Ракав,Хеџинг,Печатени Врвови,Секојдневни врвови,Стилски и моден дизајн, Летна секојдневна Блуза.

Главните карактеристики

Избор на клиент