.

.

Отербо Дефанзивец Носење Случај Паметен Телефон, Црна

Отербо Дефанзивец Носење Случај Паметен Телефон, Црна

DEN 1039.20

Пристапност
Во достапна форма

Робусна, 3-слојна заштита издржува капки,испакнатини и удари,Вградениот заштитник на екранот спречува гребнатини,капаците на Пристаништето чуваат прашина и остатоци, клипот за вртлив појас во стилот На Футрола вклучуваше Паметен Телефон За Носење Бранител На Отербокс (Футрола), Црн одличен избор за вашиот паметен телефон. Куќиштето за носење има паметна поддршка за да го спречи вашиот уред да направи каква било штета особено преку патувања. Направено со силиконски материјал кој овозможува футролата да собере голема низа уреди. Куќиштето за носење во стилот на футрола ви дава доволно складирање со практично организирање и брзо пронаоѓање. Појас Клип носење опција за носење случај за непроблематична, безболна употреба со максимална сигурност. Вграден екран заштитник случај функција за максимална ефикасност и погодност. Доаѓа во црна боја за софистициран и блескав изглед.

Главните карактеристики

Избор на клиент