.

.

Блескави Колекција 10к Круг Танзанит И Бел Дијамант Камен Вител Хало Невестински Ангажман Прстен, Бело Злато, Големина 5.5

Блескави Колекција 10к Круг Танзанит И Бел Дијамант Камен Вител Хало Невестински Ангажман Прстен, Бело Злато, Големина 5.5

DEN 6756.16

Пристапност
Во достапна форма

Оваа прекрасна ангажман невестински прстен функција танзанит и бели дијаманти во 3-камен амбиент. Сите камења се пенливи и 100% природни. СИТЕ наши производи СО бесплатна кутија за подароци и 100% гаранција За Задоволство. SKU # DR4429-2980-10 KW други големини на прстени може да се испорачаат порано. Повеќето прстени може да се променат големината.

Главните карактеристики

Избор на клиент