.

.

Гилдан Машки Памучни Маици Со Кратки Ракави, До 2XL, 3-Пакет

Гилдан Машки Памучни Маици Со Кратки Ракави, До 2XL, 3-Пакет

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Плетете со мек памук и спандекс со прстен што дише за совршено истегнување, Овие Маици Со Врат Од Гилдан Памук Се дизајнирани да се движат со вас од ден во ноќ. Одликувајќи се со технологија за отстранување на влага и класична силуета која е поставена на ракавите, овие маици се совршени за слоевитост без најголемиот дел или за лежење низ куќата. Мек, прстен за дишење-откачи памук. Памучното истегнување се движи со вас. Класично вклопување со вградени ракави и скриена јака на вратот. Технологијата за отстранување на влага ве одржува ладни и суви. Таг-бесплатно за спречување на иритација.

Главните карактеристики

Избор на клиент