.

.

Комбинезони За Жени Летни Женски Со Долги Ракави Панталони Со Висок Струк Со Едно Рамо Цврст Тенок Секси Комбинезон Дамски Панталони Виолетова М

Комбинезони За Жени Летни Женски Со Долги Ракави Панталони Со Висок Струк Со Едно Рамо Цврст Тенок Секси Комбинезон Дамски Панталони

DEN 244.16

Пристапност
Во достапна форма

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 80см/31.50" Ракав : 57см/22.44" Половината : 67см/34.25" Должина : 146см/57.48" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 84см/33.07" Ракав : 58см/22.83" Половината : 72см/28.35" ДОЛЖИНА : 147СМ/57.87" големина : л сад : 8 велика Британија : 12 еу : 38 биста : 89см/35.04" ракав : 59см/23.23" половината : 77см/30.31" ДОЛЖИНА : 148СМ/58.27" големина : xl сад : 10 Велика Британија : 14 еу : 40 биста : 94см/37.01" ракав : 60см/23.62" половината : 82см/32.28" должина : 149см/58.66" женски едно рамо висок половината вратоврска цврст долг ракав тенок секси комбинезонкарактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.модата, рачниот дизајн ве прават попривлечни 3.Добро дизајниран, опуштен, ве прави попривлечни 4.Удобно и опуштено, така што ќе носите поудобно 5.Одлично За Улица, дневно, забава, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Сезона : Летен Пол : Женски Повод : дневен/уличен материјал : Полиестер, Тип На Шема На Спандекс : Стил На Цврста Боја : Секојдневен, моден ракав должина : Долг Ракав Одговара : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачете Или Исушете Го Она што го добивате : 1 Еез Женски комбинезон Полиестер,Спандекс. Карактеристика : Широка Нога, Целосна Должина, Едно Рамо, Без Ракави. Повод : погоден е за секојдневен, секојдневен живот,патување,одмор,плажа, активност на отворено, шопинг, канцеларија, забава, училиште, вечера, дневна, одмор, одмор, плажа, коктел, свадба, на отворено итн. Појавување : совршено е за совпаѓање со врвови на резервоари, врвови на цевки, маици, палта, приврзоци, ѓердани, јакни, патики, сандали, високи потпетици и капи на плажа за создавање мода и убав изглед во пролет ,fall, лето и зима. Нега на облека : Редовно перење. Препорачуваме со ладна вода. Не користете белило.

Главните карактеристики

Избор на клиент