.

.

Златна Ѕвезда 10кт Бело Злато Неговата Нејзината Маркиза Дијамант Пасијанс Појавување На Свадба Сет Cttw

Златна Ѕвезда 10кт Бело Злато Неговата Нејзината Маркиза Дијамант Пасијанс Појавување На Свадба Сет Cttw

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Достапен е избор на големина на жени. Машкиот прстен доаѓа како стандардна големина 10. 10кт Бело Злато Неговата Нејзината Маркиза Дијамант Пасијанс Појавување На Свадба Во собата 1/4 Cttw Изработени во 10kt Бело Злато. 1/4 Карати вкупна тежина - - - 1/20 каратен центар пасијанс. Тежи 6,25 грама (приближно). Женска големина на прстен избира. Машкиот прстен е со големина 10. Сите дијаманти се природни и без конфликти по потекло.

Главните карактеристики

Избор на клиент