.

.

Сопирачки Јелоустуф Серија Улица И Песна Кочница Рампа Сет Одговара изберете: 1993-ЏИП ГРАНД ЧИРОКИ, 1992-ЏИП ЧИРОКИ

Сопирачки Јелоустуф Серија Улица И Песна Кочница Рампа Сет Одговара изберете: 1993-ЏИП ГРАНД ЧИРОКИ, 1992-ЏИП ЧИРОКИ

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Ebc Сопирачките Yellowstuff е дизајниран за побрзи, повисоки коњски сили автомобили каде максималната моќ на запирање е главниот услов, како и за употреба на патеката. Рејтингот на прашина е помал од деловите НА ОЕМ. Онаму каде што е потребно, сите влошки доаѓаат со рабни комори, шипки за намалување на бучавата и ОЕМ хардвер. Сите Yц Сопирачки жолти влошки имаат површинска обвивка За сопирање што им помага на влошките брзо да седат по инсталацијата. 9ц 92-94 Џип Гранд Чироки 4.0 Жолти Работи Задни Влошки За Сопирачките.

Главните карактеристики

Избор на клиент