.

.

Мармонт Хил Палмите Врамени Ѕидна Уметност

Мармонт Хил Палмите Врамени Ѕидна Уметност

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Оваа Палми Врамена Ѕидна Уметност, која има долги истегнувачки палми кои се силуети на речиси бело небо, изгледајќи малку избледено како сон од минатото лето. Гордо ова парче е отпечатено на висококвалитетна архивска хартија и професионално рачно врамено. Со вклучени куки за монтирање на ѕид, овој уметнички акцент е подготвен да ја прекине слушалката веднаш штом ќе стигне до вашата влезна врата. Врвен квалитет Giclee печати На Архива Хартија со висока резолуција. Рачно исечени украсени рабови. Висококвалитетна издржлива рамка што не се искривува. Завршено под висока оптичка јасност, плексиглас отпорен на кршење. Пристигнува подготвен да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

Главните карактеристики

Избор на клиент