.

.

Кафепрес - 2дудлс Стипса Лик Плоча-Налепница

Кафепрес - 2дудлс Стипса Лик Плоча-Налепница

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

2дудлс Стипса Лик Плоча2-Налепница (Овална)Кафепрес ги оживува вашите страсти со совршен предмет за секоја пригода. Со илјадници дизајни за избор, сигурно ќе ја пронајдете уникатната ставка што ја баравте. Кажете му на светот како се чувствувате со оваа налепница! Печатени на квалитетен винил од 4 мил со врвни мастила кои се издржливи наспроти сонцето и елементите, нашите налепници се совршени за употреба како налепница за браник, налепница за прозорци или на вашиот фрижидер. Зборувајте го вашиот ум со оваа налепница за автомобил на вашата работна кабина, шкафче за училиште или велосипед или забавувајте се давајќи ја како подарок за новина. И со Кафепрес, вашето задоволство е секогаш наше ветување..купете со доверба, бидејќи нудиме лесни приноси и размени и 100% гаранција за враќање на парите. Овие производи се направени по нарачка само за вас! Ве молиме дозволете 2-3 дена за овие производи да произведуваат и испраќаат. 2дудлс Стипса Лик Плоча2-Налепница (Овална) . Нашата висококвалитетна налепница за браник е отпечатена на издржлив винил од 4 мил со врвни мастила кои се спротивставуваат на сонцето и елементите, така што вашата порака ќе трае долго. Овие налепници за автомобили се совршено уживање за вашата страст или прават одлични подароци за шега за новина за него или неа. Изберете Помеѓу Проѕирен И Бел винил (каде што е достапен). Големина мерки 3"x5" за Мали, 4,5 "x7, 5" За Големи. УВЕЗЕНИ. Ние нудиме 100% гаранција за враќање на парите, за да можете да купите со доверба. Вашето задоволство е наше ветување,а враќањата/размените се олеснуваат.

Главните карактеристики

Избор на клиент