.

.

Амидоа Женски Блок Во Боја Зимски Јакни Ревер Дебели Coови Палта Нејасно Руно Кошула Јакна Бушава Fall Елегантни Врвови За Надворешна Облека

Амидоа Женски Блок Во Боја Зимски Јакни Ревер Дебели Coови Палта Нејасно Руно Кошула Јакна Бушава Fall Елегантни Врвови За Надворешна

DEN 373.12

Пристапност
Во достапна форма

●ИСПОРАКА И ВРАЌАЊЕ : ние ќе ја потврдиме пратката во рок од 24 часа и ќе ја испорачаме во рок од 5-15 дена. Мека пријатна и пријателска за кожата ткаенина.За амидоа : Онлајн Модната Продавница амидоа е основана на 2012 година. нашиот бренд кој се фокусира на жени, погоден за женски блузи,маици, јакна, палто ,renнајдобриот Пријател, Ги Прави Сите Среќни Опуштени и Самоуверени.ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : Памук и Полиестер.Дизајнот е толку симпатичен! Одлично за носење со хеланки, шорцеви, фармерки и здолништа.♛+Добредојдовте На Амидоа Онлајн Мода】 1. За Жени/ тинејџерки/ Дами. Добри подароци за големина на облека : Ве Молиме Погледнете ја Табелата Со Големини Како Трета Од Лево, А не Големина, ПРЕДЛАГАМЕ ДА КУПИТЕ 1~2 ГОЛЕМИНА НАГОРЕ. ●ПОВЕЌЕ : црн зимски капут женски црн јакна женски облечен кардиган за мажи машки костум јакна машки фустан капут грд божиќен џемпер за жени светло скок костум дакел џемпер вештачка кожа јакна готвач палто жени црн исечен џемпер анорак јакна женски зелен блејзер женски блејзер несоодветен божиќен џемпер фармерки јакна за жени трчање јакна бел џемпер со маичка женски плус големина јакна.Ако не сте задоволни со жените врвот со цвеќиња, МОЖЕТЕ ДА го вратите БЕСПЛАТНО во рок од 30 дена!.

Главните карактеристики

Избор на клиент