.

.

Стандардно Палење Tcs Контрола На Пренос Електромагнетниот

Стандардно Палење Tcs Контрола На Пренос Електромагнетниот

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Контрола На Пренос Соленоиди : 11-17 Форд Ф-150, 11-17 Форд Мустангот, 11-12 Линколн МАРК ЛТ, 12-17 Форд Експедиција, 12-17 Линколн Навигатор, 15-17 Форд Транзит, 17 Форд Ф-250 Супер Должност, 17 Форд Ф-350 Супер Должност Стандард TCS223 Автоматска Контрола На Менувачот соленоид.

Главните карактеристики

Избор на клиент