.

.

Хаити Мажи Загреани Палта Палта Дуксери Електрична Качулка Јакна Машка Надворешна Облека Термичка Црна М

Хаити Мажи Загреани Палта Палта Дуксери Електрична Качулка Јакна Машка Надворешна Облека Термичка Црна М

DEN 2143.84

Пристапност
Во достапна форма

Стилски Палта За Греење На Отворено : машките загреани палта ви овозможуваат да уживате во активности на отворено како мотоцикл, голф, кампување, лов или канцеларија, деловни активности за fall и зима, риболов, скијање, пешачење, градежни работи или гледање фудбалски натпревар во оваа студена студена зима. широко е компатибилен за скијање на отворено, зимски риболов, планински мотоцикл, велосипед, кампување, пешачење по снег, лов, посетеност на отворено, зимска улица, канцеларија дневно, итн што ги задоволува сите ваши потреби. Рачно и Машинско Перење : овие загреани палта може да се мијат рачно или да се мијат во машина. Кабелот е водоотпорен, може да се измие. Енергетската банка не е вклучена во производот. Контрола на температурата на три брзини, црвена лер за голема брзина, бела лер за средна брзина, Сина лер за мала брзина. Вклучете ја банката за напојување. Долго притиснете го прекинувачот или извадете ја банката за напојување, светлата и запрете го греењето. Забелешки : секогаш е неопходно да се поврзе банката за напојување при греење.

Главните карактеристики

Избор на клиент