.

.

Липерт Компоненти Електричен Чекор

Липерт Компоненти Електричен Чекор

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Поддржува Челик Со Тежок мерач до 750 килограми и завршна обработка на црн прав за долготрајна издржливост цврсти челични погонски шипки и чаури Од нерѓосувачки челик Запечатените конектори за жици стојат до Елементите Пораст : 5 инчи; Стартувај : 10,75 инчи; Шара : 24 инчи; Шема На Завртки за Монтирање : 8 х 22 Во Компонентите На Липерт 3691462 Електричен Чекор (35 Серија Сингл).

Главните карактеристики

Избор на клиент