.

.

Мотор-Кабел Аси Одговара изберете: 2014-ФОРД БЕГСТВО

Мотор-Кабел Аси Одговара изберете: 2014-ФОРД БЕГСТВО

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Вратете го вашето возило во работна состојба со Склопот НА Автомобилски Кабли WC96350 од Мотоцикли. Направен за директна, оригинална опрема погодна за возилата На Форд, нуди лесна инсталација и за ЕНТУЗИЈАСТИТЕ И за професионалната механика. Има краеви на терминалот отпорни на корозија и е дизајниран да испорачува ефикасни перформанси. Овој автомобилски кабел за батерии ја поврзува батеријата со стартерот, помагајќи да се обезбеди сигурно палење и стартување кога ќе го вклучите возилото. Фабрички е стегнат и завиткан во смалување за екстремни температурни услови. Со вклучени помошни жици, овој производ На Мотоцикл е лесен за инсталирање. MOTORCRAFT WC96350 Кабел Собранието : Делува како стартер кабел. Карактеристики крај на терминалот отпорен на корозија. Се поврзува со батеријата со директно вклопување. Помошни жици вклучени со овој склоп на кабел за батерии. Лесна инсталација за професионална механика и САМОДОВЕРБА ентузијасти. Марка : Мотор.

Главните карактеристики

Избор на клиент