.

.

Елегантос водоотпорен пикник ќебе на отворено преклопен душек за пешачење за плажа пешачење пролетно лето

Елегантос водоотпорен пикник ќебе на отворено преклопен душек за пешачење за плажа пешачење пролетно лето

DEN 926.24

Пристапност
Во достапна форма

Elegantoss на отворено ќебе, многу компактен, отпорен на вода и преносен. Донесете го ова лесен компактен пикник ќебе со вас каде и да одите. Погодната рачка и малата склопена големина го олеснуваат да се чувате во вашиот автомобил или да се носи заедно со вас. Откријте го ќебето и поставете го на земја каде и да сакате да го користите. Theебето се склопува на 57 '' x 78,7 '', доволно големо за удобно да седи три или четири возрасни. Изработено од Оксфордска ткаенина + нетоксична ПВЦ водоотпорна крпа на задната страна на ќебето. Пикник Мат е погоден во паркот, морската плажа, пешачењето, јадење во области како што е употребата на зелениот простор на градскиот плоштад. Elegantoss надворешно пикник ќебе, отпорен на вода, преклопен мат (зелени ленти). Нашето софистицирано и привлечно ќебе на отворено е модно напред и сигурно ќе ги импресионира семејството и пријателите додека ручате на пикник . Преносен и преклопен дизајн го прави ќебето лесен за носење. Погодната рачка и малата преклопена големина (11,5*7,5инх) го олеснуваат чувањето во вашиот автомобил или да се носи заедно со вас . Изработено е од Оксфорд крпа +нетоксична ПВЦ водоотпорна крпа од задната страна на ќебето. Водоотпорна поддршка ве спречува да се навлажни од влажни тревници или површини и обезбедува дополнителна удобност за седење . Пикник Мат е погоден за во паркот, морската плажа, пешачење, јадење во области како што е градскиот плоштад зелен простор. Одлично за излети, плажа, парк, кампување, патување, стадион, концерт на отворено, музички фестивал, фудбалски игри и други спортски настани. Функција за поддршка на вода- отпорна на вода : Чувајте ги вашите и вашата опрема што уживате во денот, и никогаш нема да мора да се грижите за влажна трева или барички кога ќе изберете место за да се опуштите . Големата големина се склопува на 57 '' x x 78,7 '', доволно големи за удобно да се зачуваат три или четири возрасни. Боја : Дизајн на зелена лента создаде среќна атмосфера.

Главните карактеристики

Избор на клиент