.

.

VTech Dance и Discover Jam Band

VTech Dance и Discover Jam Band

DEN 239.68

Пристапност
Во достапна форма

Придружете се на бендот „Мајмуни“ со танцот и откријте џем бенд од VTech. Овој се-во-еден бенд вклучува гитара, тапан, тастатура и микрофон за да може вашето дете да игра, пее и учи! Танцувачки мајмун се движи кога гитарата е потресена. Вистинскиот микрофон го засилува вашиот глас за бебиња. Играчка за учење на новороденчиња има 70+ песни, мелодии, звуци и фрази; Monkey Toy има 5 клучеви за пијано воведуваат музички белешки, бои и животни. Светлата што трепкаат реагираат на музиката и гласот на вашето бебе; Музичката играчка го стимулира аудитивното препознавање и фините моторни вештини. Дизајн на играчка за бебиња на возраст од 1 до 3 години; 3 АА батерии се вклучени за демо, користете нови батерии за редовна употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент