.

.

ArtToFrames 20x21 Пустински Песок Прилагодено Мат За Рамка За Слика Со Отворање за 16x17 Слики. Мат Само, Рамка Не Се Вклучени

ArtToFrames 20x21 Пустински Песок Прилагодено Мат За Рамка За Слика Со Отворање за 16x17 Слики. Мат Само, Рамка Не Се Вклучени

DEN 536.64

Пристапност
Во достапна форма

Душеците создаваат визуелен простор околу вашите уметнички дела и обезбедуваат долгорочна заштита за вашата фотографија. Со повеќе од 60 варијанти на неутрални и трендовски бои имаме што да одговараме на секоја рамка или домашен декор. Мат е стандарден материјал од 4 слоја што се користи во продавници за Сопствени Рамки. Изработени од материјали без лигнин и рн-неутрални. Се вклопува во рамка (н) 20х21". Оваа подлога ќе одговара на фотографија од 16х17". Вистинската големина на отворање ќе биде исечена и 1/4 инчи помала од големината на сликата за да ја држи сликата на место.

Главните карактеристики

Избор на клиент