.

.

DesignArt 1 Кварц модерен современ wallиден часовник

DesignArt 1 Кварц модерен современ wallиден часовник

DEN 351.84

Пристапност
Во достапна форма

Прекрасен додаток на кој било дом или канцеларија, овој модерен круг wallиден часовник е направен на 100% цврст алуминиум. Има многу рефлексивна сјајна завршница создавајќи елегантен модерен изглед. Овој портрет на Africaената на Афроамериканец V Wallиден часовник пристигнува целосно подготвен да виси на wallидот. Едноставно вметнете ја батеријата „АА“ вклучена со вашата нарачка. Достапна во неколку големини, овој модерен преголем часовник го прави фокусна точка на секоја просторија. Ultra Gloss Conitage обезбедува боите да бидат екстра живописни со светлосен рефлексија . 1мм метал од алуминиумска оценка . 1-инчен рамка за монтирање дава илузија на уметнички дела што лебдат на wallидот. Директно во сјајно алуминиумски панел, произведувајќи зачудувачки и привлечен принт во сјајната завршница на металот . се одликува со лесен за чистење со микрофибер крпа .. лесно се обеси . видете ги опциите паѓаат за достапните големини.

Главните карактеристики

Избор на клиент