.

.

Необична завршница беспрекорна флуид - костен од Лора Мерсиер за жени - Фондација Оз

Необична завршница беспрекорна флуид - костен од Лора Мерсиер за жени - Фондација Оз

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Оваа само Фондацијата Shake за активирање на формулата за бифаза, испорачувајќи ја најоддржливата сенка со средна градба со своите рефлексивни хидробрилијантни води, ова само ја тресете Фондацијата за да ја активирате формулата за бифаза, испорачувајќи најмногу сенка на Color True со средно градење покриеност со своите рефлексивни хидробрилијантни води.

Главните карактеристики

Избор на клиент