.

.

Удобно бран од лесни улични валери кожа сандали

Удобно бран од лесни улични валери кожа сандали

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Уживајте во секој чекор во прекрасно перфекцијата Валери од Comfort Wave од Easy Street. Овој кожен слајд се наоѓа на врвот на великодушно постепено зрачениот чорап и флексибилна надворешна плоча, дизајнирана да ви донесе врвна удобност за време на тие долги летни денови. 1 "потпетица. Бран -бран подножје за супериорна удобност. Кожа горе. Заоблен отворен пети. Лесна и флексибилна надворешна плоча.

Главните карактеристики

Избор на клиент