.

.

Оригинална прирабница за издувни гасови

Оригинална прирабница за издувни гасови

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Оригинална прирабница за издувни гасови Оригиналната прирабница за издувни гасови е компонента за замена на OES која ги обезбедува истите перформанси, издржливост и животен век како и вашата фабричка оригинална опрема. Карактеристики и придобивки : Дел за замена на ОЕС за оригиналната фабричка компонента на вашето возило што нуди квалитет, сигурност и издржливост на OES произведени на спецификација на OES за вклопување, форма и функција оригинална прирабница за издувни гасови.

Главните карактеристики

Избор на клиент