.

.

Без граници на цврстата лажичка на помладиот, врвот за пливање

Без граници на цврстата лажичка на помладиот, врвот за пливање

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Забавувајте се на сонцето на овој врв на пливање од без граници! Пар со појавување на дното, или измешајте и одговарајте за трендовски пресврт. Вклучува прилагодливи ленти за вратоврска, отстранливи чаши и странични страни. Тој е целосно обложен со рециклиран полиестер и школка е направена од 82% најлон и 18% спандекс. Увезени. Облека за пливање што прави прскање - ниту една граница не е вашата една станица за најжешките трендови во пливањето. Чипка нагоре. Прилагодливи ленти за вратоврска. Рециклирана поли постава. 82% најлон, 18% спандекс. Машина за перење. Увезени.

Главните карактеристики

Избор на клиент