.

.

Единствени поволни цени за жени плус големина на облека за бебиња со кратки ракави со кратки ракави за вратот, миди фустан

Единствени поволни цени за жени плус големина на облека за бебиња со кратки ракави со кратки ракави за вратот, миди фустан

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

За нас : Модна облека со плус големина, инспирирана од потребата на нејзините клиенти. Продолжувајќи со концептот за дизајн на времето, се надеваме дека нашата облека може да ви одговара на разни прилики, со соодветно прилагодување за да ја покажете вашата совршена крива и удобните ткаенини што ви овозможуваат пријатно искуство. Фустанот за тексас во должина на миди е во опуштено вклопување со јака на лаптоп, предниот дел на копчето и еластичен грб. Одлично за датира на летен ден со обичен излез, а исто така и совршен за работниот ден. Надворешна големина - градите на градите Girth1x - -48 3/8 40 1/82x 51 5/8 43 1/43x 55 1/8 46 7/84x - - 58 5/8 50 3/8 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени за жени плус големина на облека за бебиња од кратки ракави со кратки ракави од 85%памук 15%полиестер. Увезени. V-врат. Излезена јака на лаптоп. Еластичен грб. Копче-фронт. Должина на миди. Облечен фустан од кошула. Моделот е 5'6 ", 180 фунти одговара на големина 1x.

Главните карактеристики

Избор на клиент