.

.

Без граници „јуниори“ ја уништиле маицата

Без граници „јуниори“ ја уништиле маицата

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Оваа модерна поло маица од без граници става шик спин на вашиот стил на секојдневен ден. Прилагодливите странични страни ви овозможуваат да создадете вклопување што е сè што вие и сигурно ќе ласкате. Симпатична кошула да се спари со фармерки или шорцеви. Исклучиво на. Материјал : 95% рајон/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина M. Fit : Полу-вклопено. Дефект : Длабока V-Neckline со јака. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : долги ракави. Џебови : Ништо. ; ребрести текстура. Рушена поло маица за јуниори од без граници.

Главните карактеристики

Избор на клиент