.

.

Buffalo Photomosaics® Tiger Cutzle Box

Buffalo Photomosaics® Tiger Cutzle Box

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Додадете малку диво на вашиот збунувачки со загатката со бафало фотомозаик тигар 1000 парчиња. Оваа прекрасна загатка се склопува за да прикаже тигар направен целосно од помали фотографии, давајќи одличен и сложено предизвик и извонреден ефект кога е завршена, што може дури и да го направи погоден за кадрирање и украсување. Со совршени парчиња за кивање на Бафало, оваа сложувалка е и предизвик и радост да се соберат и го прави совршен подарок за себе или на другите. Loversубителите на загатката можат да прифатат предизвик и нивната дива страна со загатката со бафало фотомосаик тигар 1000 парчиња. Вклучува 1000 парчиња загатки и постер. Завршена големина : 26,75 x 19,75 ”(68 x 50 cm). Парчињата со висока резолуција се соберат за да откриете фотомозајски тигар. Печатени и исечени парчиња со висок квалитет за совршен предвреме и прекрасен резултат. Направено од 100% рециклирана табла. Препорачано за возраст од 14 и повеќе години.

Главните карактеристики

Избор на клиент