.

.

Dearfoams женски почувствувано затнување со влечки од х-бод

Dearfoams женски почувствувано затнување со влечки од х-бод

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Удобноста треба да биде целодневна работа. Одликувајќи се со сигурни внатрешни/надворешни надворешни страни, овие влечки за затнување се задолжителни за релаксација на теренот. Кадипатни постави и табани за меморија од пена се комбинираат за да понудат дополнителна здружение со секој чекор. Почувствувана микроволна горната со детали за контрастни бод . кадифен крзнен облога и стапало . мулти-густина перничето влошка со мемориска пена . внатрешна/надворешна надворешна плоча.

Главните карактеристики

Избор на клиент