.

.

Без граници на ракави без ракави на јуниорите на врвот на вратот

Без граници на ракави без ракави на јуниорите на врвот на вратот

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Трендовски, симпатичен и подготвен за слој или одење соло. Ниту еден врв на вратот на вратот без ракави на границите не е модерно откритие и лесен додаток на вашиот плакар. Исклучиво на. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина M. Fit : Опремено. Деколте : Mock вратот. Затворање : Стил на пулвер. Ракави : без ракави. Џебови : Ниту. Врвот од без граници.

Главните карактеристики

Избор на клиент