.

.

Бела Вита Елизабета ги украси удобните лекари

Бела Вита Елизабета ги украси удобните лекари

DEN 384.00

Пристапност
Во достапна форма

Елизабета од Бела Вита е традиционален лопар со пресврт. Изградбата е класична, но украсот на прстенот му дава свеж изглед. Спарете ја Елизабета со фармерки и блејзер или измешајте ја со додавање на нив во фустан од миди. Што и да изберете да ги облечете со вас, не може да тргне наопаку бидејќи лекарите се едноставно безвременски. Лоуферот ви дава удобност на патиката, но со полиран изглед. Уште еден плус, овој стил е сезона помалку и може да се носи во текот на целата година. 0,5 инчи потпетици. Орнамент на прстен. Безвременски дизајн на Лофер. Лесна надворешна плоча. Подготвена влошка. Тркалезна пети.

Главните карактеристики

Избор на клиент