.

.

Машка чевли за чевли за чевли за машка медар, свежо прилагодлив w воздух испушти пети нас со големина 8-9

Машка чевли за чевли за чевли за машка медар, свежо прилагодлив w воздух испушти пети нас со големина 8-9

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Сите знаеме дека кога носиме доволно пар чевли, тие секогаш не продолжуваат да мирисаат свежи и нови. Ако шетате многу во чевлите, потта на нозете ќе предизвика влагата да влезе во чевлите. Овој пар цврсти и функционални дрвја на чевли Mllieroo се дизајнирани со кедарско дрво, со можност да апсорбираат мирис и влага, да спречат какви било можни штети на вашите омилени чевли. Тие не само што добро се вклопуваат во чевлите, туку ќе спречат и какви било можни набори што може да претрпат да ги носат чевлите. Користењето на дрвја за чевли дефинитивно ќе ја прошири должината на животот на чевлите. Вметнете ги дрвјата за чевли Mllieroo веднаш штом ги отстранувате чевлите секој ден. Функционална торбата за дишење ги штити чевлите во складирање или патување. Природно дрво од кедар - кедарско дрво е ароматично и издржливо, исто така ја апсорбира влагата во чевлите. Мора да има - продаден како пар, костум за сите видови чевли во понудената големина; Должина прилагодливо растојание : 0-1,6 "(4 см); целокупна димензија : (9,6" до 11,2 ") x 3.3". Лесна употреба - слотови на потпетиците го олеснуваат ставањето и извадувањето од чевли.

Главните карактеристики

Избор на клиент